PCT (post cycle therapy) - atsistatymas po kurso

Diskusijos apie anabolinius steroidus, peptidus ir kitus vaistus
Forumo taisyklės
1. Nesikeikti
2. Neprekiauti Anaboliniais Steroidais ir kitais nelegaliais preparatais.
3. Gerbti vieniem kitus.
bender
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: Ant Vas 26, 2019 1:50 pm

PCT (post cycle therapy) - atsistatymas po kurso

Standartinė bender » Pen Kov 01, 2019 10:09 am

PCT ir ciklo rekomendacijos: estrogenų, progesterono ir kortizolio kontrolė

SERM's (selektyvus estrogenų receptorių moduliatorius): blokuoja tam tikrus estrogenų receptorius, priklausomai nuo vaistų, ir iš tikrųjų nesumažina estrogenų kraujyje. Estrogenas paliekamas cirkuliuoti kune. Dėl šios priežasties SERMS turi teigiamą poveikį cholesterolio kiekiui. Jie neigiamai veikia IGF-1 hormoną. Jie gerai blockina gyno, ir paprastai naudojami PCT.
AI's (Aromatazės inhibitoriai): Yra 2 AI tipai. I tipo (savižudybės inhibitorius) prijungiamas prie aromatazės fermento ir jį visam laikui išjungia. II tipas konkuruoja dėl fermento, bet jo nepažeis. Abi yra efektyvios esant mažesniam estrogenui. Vienas is dvieju dažniausiai naudojami ir per PCT. Per mažas estrogenų kiekis gali turėti neigiamą poveikį cholesterolio kiekiui, bei organizmui.
RI's (Reduktazės inhibitoriai): šie vaistai sustabdo testosterono konversiją į DHT, kur yra 5-alfa reduktazės fermentų. RI darbas blokuoja 5-alfa veiksmus. Yra 2 5a. I tipo 5a ir II tipo 5a. Skirtingi RI blokai vienas arba abu iš šių 5a.
Estrogen: Pirmasis hormonas, kurį turime stebėti. Daugelis AAS konvertuoja į estrogeną per aromatizacijos procesą. Kai kurie AAS yra blogesni nei kiti. Be to, estrogenų šuoliai po ciklo. Aukštas estrogeno kiekis sukelia gyno, vandens sulaikymą, riebalų saugojimą ir tt Estrogenas vaidina pagrindinį vaidmenį progesterono susijusioje gyno. Mes blokuojame savo receptorius su SERMS arba sumažiname jo gamybą su AI. Mes stebime estrogenų kiekį kurso metu ir per PCT. „per zemas estrogenas“ stipriai paveiks jūsų kraujo lipidus. Jei nebus estrogenu kontrolės tai sukels tokias tokius dalykus kaip gyno, vandens susilaikymas, aukstas kraujo spaudimas ir tt. Estrogenas vaidina vaidmenį IGF-1 lygiuose, gali užblokuoti IGF-1. Estrogenas taip pat yra naudingas hormonas, kai jis didėja, skatina didesnę androgenų receptorių koncentraciją. Tai taip pat naudinga kitu būdu - tai turėtų veikti kaip priešuždegiminis - tai reiškia, kad užbblokuoti ar sumažintas pernelyg gali tureti įtakos sanarių būklei. Akivaizdu, kad skirtingiems tikslams pageidautina skirtingi estrogenų lygiai, ir ne visada gerai užblokuoti jo veikimą ar gamybą.
Progesterone: Tai ne tiek daug progesterono, kurį mes stebime, o tai iš tikrųjų sveikas hormonas, bet progestinai, kurie gali veikti pagal jo receptorius. Progestinai, tokie kaip Tren arba Deca, gali veikti jo receptorių ar žemesnio progesterono kiekį kraujyje. Gyno ir laktacijos metu dažniau pasireiškia šalutinis poveikis. Kai kurie žmonės naudojasi progesterono receptorių blokatoriais kovojant su šiuo arba prolaktino gamybos inhibitoriumi.
Cortisol: Trečiasis hormonas - streso hormonas. Pakiles ilgą laiką, bus kaupiami riebalai. „degins“ raumenis. Sukelia mieguistumą. Nuotaikų svyravimą. Kortizolio šuoliai po ciklo labai dideli, nes AAS blokuoja jį ciklo metu, padidina kortizolio gamybos ir receptorių vietas. Jam nėra skiriama pakankamai dėmesio. Jis turi ypatingų funkcijų organizme, kurios yra būtinos, kaip antai priešuždegiminis gebėjimas. Tačiau, kai jis išauges ilgą laiką, jis tampa raumenų naikinimo priezastimi. Svarbiausias laikas žiūrėti kortizolį yra po kurso, kai jis buna stipriai pakiles.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dabar, kai susipazinom su kai kuriais apibrėžimais, čia yra keletas naudingų vaistų:


SERMS (Selektyvus estrogenų receptorių moduliavimas)

Nolvadex (Tamoxifen Citrate): Nolvadex yra SERM. Jis selektyviai jungiasi su tam tikrais estrogenų receptoriais, veiksmingai blokuodamas estrogeną ir stabdydamas gyno. Jis nesumažina estro koncentracijos kraujyje, jis tik blokuoja jį nuo surisimo prie tam tikrų receptorių. Jis taip pat padeda sumažinti kraujo riebalų kiekį. Jis neslopina LH, blokuoja norimus estro receptorius. Gali būti naudojamas ciklo metu, jei matote gyno požymius. Jis daugiausia naudojamas blokuoti estrogenų receptoroius krutineje. Vienas trūkumas, susijęs su „Nolva“, yra tai, kad jis gali sukelti progesterono receptorių jautrumą. Tai reiškia, kad naudojant progestinus, tokius kaip deka arba Tren, galite tapti labiau jautrūs progestinu susijusiai gyno.
Faslodex (Fulvestrant): Šis vaistas yra patvirtintas naudoti krūties vėžio tyrimams nuo 2002 m. Jis yra klasifikuojamas kaip estrogenų receptorių slopintuvas. Jis neleidžia estrogenui daryti įtakos estrogenų receptoriams. Panašus į „Nolvadex“, bet nėra selektyvus. Jis patenka į visus estrogenų receptorius. Tai daroma ir progesterono receptoriams mažinti. Jis yra injekcinis, 250 mg per mėnesį. Nėra informacijos apie tai, kaip ji veikia kraujo lipidus. Tai taip pat labai brangus.
Clomid (Clomiphene Citrate): Šis vaistas taip pat yra SERM, beveik identiškas į Nolva. Manoma, kad jis yra silpnesnis mg prie mg, negu Nolva. Jo bendras naudojimas yra per PCT, paprastai maždaug mėnesį, naudojamas po HCG ir kai visi AAS esteriai išėjo iš jūsų kūno. Nors manoma, kad jis yra silpnesnis nei Nolva, manoma, kad jis greičiau sugrąžins HPTA į naturalias vezes. Abu yra dažniausiai naudojami per PCT. Jis jungiasi su skirtingais receptoriais nei Nolva.
Fareston (Toremifene Citrate): Tai antrosios kartos SERM. Patvirtintas naudoti 1997 m. Chemiškai labai panašus į Nolva ir Clomid, jis yra mažiau galingas mg prie mg. Fareston gali turėti stipresnį poveikį cholesterolio kiekiui. Tiems, kurie mano, kad tai svarbus klausimas, tai yra pasirinktas vaistas. Naudojama kiekvieną dieną maždaug po 60 mg.
Evista (raloxifene): Naujesnis SERM, Evista, yra krūties audinio blokatorius, bet veikia kaip receptorių agonistas kauliniame audinyje (skirtingai nei Nolvadex). Šis veiksmas skatina kaulų tankį. Doze apie 60 mg per dieną. Evista gali pasirodyti labai naudinga, nes ji taip pat padeda cholesterolio kiekiui (pvz., Nolvadex). Evista turėtų turėti galingesnį gyno blokavimo efektą nei Nolvadex.
Cyclofenil: Panašiai kaip ir „Nolvadex“, tai yra ir SERM. Naudojama maždaug 600 mg per parą, tai yra silpnesnė mg prie mg. Gera alternatyva, jei „Nolva“.

AI (Aromatazes inhibitoriai)

Teslac (Testolactone): Tai pirmosios kartos steroidinis aromatazės inhibitorius. Kaip ir savižudybiniai inhibitoriai AI, jis nuolat prijungiamas prie aromatazės fermento. Paimama ne daugiau kaip 250 mg per dieną. Jis nėra toks stiprus kaip naujesni AI, tačiau kai kurie žmonės vis dar nori jį naudoti. Jis gali sumažinti estrogeną apie 50%. Streroidinis, jis neturi anabolinio poveikio.

Aromasin (Exemestane): Šis vaistas yra klasifikuojamas kaip I tipo savižudybinis inhibitorius AI. Jis jungiasi su aromatazės fermentu ir jį naikina. Jis efektyviai sumažina estrogena iki 85% po vienos dozes. Privaloma stebėti savo cholesterolio kiekį. Klinikinės dozės yra apie 25 mg per parą. Dazniausia doze 12.5-25mg nuo kas antra diena iki kasdien.
Lentaron (Formestane): I tipo savižudybės inhibitorius AI. Lentaronas nėra klasifikuojamas kaip vaistas, ir jis gali būti parduodamas kaip skaitiklis. Ne toks stiprus kaip trečiosios kartos AI (arimidex, fermara). Gali sumažinti estrogeną apie 60%. Naudojama kaip injekcinė dozė, maždaug 250 mg kas 2 savaites. Dėl prasto biologinio prieinamumo geriamojo Lentaron paros dozė yra apie 250 mg.
Arimidex (Anastrozole): Tai plačiai naudojamas II tipo AI. Jis konkuruoja su estrogenu dėl aromatazės fermento. Tai veiksmingai sumažina estrogeną iki 80% kraujo plazmoje. Patvirtintas naudoti 1995 m. Kovai su krūties vėžiu. Vartojant iki 1 mg per parą dozes, nustatyta, kad jis yra labai veiksmingas kontroliuojant estrogeną, kai vartojamas kurso metu arba per PCT. Nolvadex sumažina Arimidex veiksmingumą vartojant kartu. Šiuo atveju savižudybių inhibitorius geriau tiktu per PCT. Jis taip pat vadinamas L-dex skystu pavidalu.
Femera (Letrozole): Letro yra konkurencingas II tipo AI. Be to, nustatyta, kad jis yra labai naujas, palyginti su kitais junginiais, ir yra efektyvus esant mažesniam estrogenui, blokuodamas aromatazės fermentą. Vartojamos iki 2,5 mg per parą dozės, bet paprastai ne mažiau kaip .5 mg per dieną, gali būti lygiai taip pat veiksmingos. Klinikinių tyrimų duomenimis, Femera sumažina estrogeną 75-78%. Vėlgi, saugokitės, kad jūsų kraujo lipidai (cholesterolio kiekis) butu kuo geresnis.

Cortisol Control

Cytadren (aminoglutethimide): Šis vaistas gali sumažinti kortizolį, vartojant didesnes dozes (1000 mg per parą), ir mažesnėmis dozėmis (250 mg per parą) veikia kaip AI. Kortizolio poveikis yra trumpalaikis, jei vartojamas keletą dienų iš eilės.
Mirtazapine: Tai naudojama kortizolio mažinimui. Nors jis gali būti veiksmingas kortizolio kontrolėje, dr. Johanas pažymėjo, kad jis gali sukelti kai kuriuos phycological šalutinius poveikius, pvz., Jaustis kaip zombis. Čia yra paskelbtas abstraktas dėl poveikio kortizolio lygiui, kiti dalykai.http://www.ncbi.nlm.nih.gov/entrez/...1&dopt=Abstract

Cytodyne (Phosphatidylserine): Tai taip pat naudojama mažinant kortizolį, tačiau veiksminga tik mažinant apie 30%. Cytodyne yra kitų ingredientų nei fosfatidilserinas. Fosfatidilserinas yra vienintelis tikras įrodytas komponentas mažesniam kortizolio kiekiui arba iki šiol sukauptais duomenimis. Efektyvus 800 mg per dieną PS kaip ingredientas.

Vitamin C: Maždaug 1,5 g per parą dozės gali turėti mažesnį poveikį padidėjusiam kortizoliui, jau nekalbant apie kitus sveiką poveikį.

LH Pakaitinė terapija - testosterona stimuliuojantys vaistai

HCG (Human Chorionic Gonadotropin): HCG yra jūsų natūralaus LH (luteinizino hormono) pakaitalas. LH yra tai, ką jūsų organizmas gamina, norėdamas pasakyti savo sėklidėms gaminti natūralų testosteroną. LH lygiai sumažėja, kai naudojami AAS (HPTA slopinimas). Naudodamiesi HCG ciklo metu, užkertamas kelias sėklidžių susitraukimui, greičiau atsistatoma po kurso, kai ateis laikas. Bet kuriame kurse turėtų buti įtrauktas HCG. HCG gali būti naudojamas per visą kursą 250-500iu 2x savaiteje , arba per paskutines keleta savaičių pries uzbaigiant kursą didesnemis dozemis, pvz., 1000iu E3D. Tai daroma prieš pradedant PCT su „Clomid“, nes nėra gerai derinti abu HCG NAUDOJAMAS TIK KURSO METU, JOKIU BUDU NE PER PCT.

Progesterone kontrolė

Lilopristone, Onapristone: Tai yra ir progesterono blokatoriai, kurie yra saugesni ir galbūt efektyvesni už RU-486, kai kalbama apie progesterono blokavimą. Jie buvo sukurti po RU-486 bandant padaryti veiksmingesnius, mažiau atšiaurius vaistus, blokuojančius progesteroną.
Dostinex (Cabergoline), Bromo (Bromocriptine), B-6: Jie naudojami Deca / Tren gyno pasekmems. Šis gyno tipas yra susijęs su progesteronu ir jo receptoriais. „Tren / Deca“ gali veikti progesterono receptorius, nes jie yra progestinai, ir gali padidinti prolaktino kiekį kraujyje (priežastis 'laktacija). Šie vaistai nutraukia prolaktino gamybą hipofizėje.
RU-486 (Mifepristone - abortion pill): Šis vaistas turi galimybę blokuoti estrogeną, progesteroną ir kortizolį. Jis gali būti labai gerai toleruojamas. PCT jis vartojamas kortizolio ir progesterono blokavimui. Galingas vaistas, kuris gali pasirodyti geras pasirinkimas, bet reikia daugiau įrodymų ir atsiliepimų iš RU-486 patirties.

RI's (5a reduktazes inhibitoriai)Proscar (Finasteride): Tai visų pirma II tipo 5-alfa blokatorius. Tai reiškia, kad kai vartojate didelę testosterono dozę, tam tikrose kūno dalyse vyksta konversija į DHT, DHT salutiniai dažniausiai buna plaukų slinkimo ir prostatos padidejimas. Čia daugiausia randama II tipo 5a fermentų. Tai neveiks prieš AAS, kuri jau yra labai androgeninė, nesukuriant. AAS, kaip Tren, vis dar turi didelių androgeninių savybių. Naudojama iki 5 mg per parą.

Avodart (Dutasteride): Kaip ir „Proscar“, bet naujesnė ir efektyvesnė „D'H“ įtaka ne tik galvos odai ir prostatai (kurios yra pagrindinės „Proscar“ stiprybės), bet ir odoje, efektyviai mažindamos spuogus. Taip yra todėl, kad „Avodart“ užblokuos I ir II tipo 5-alfa fermentus, dėl kurių DHT sukelia daugiau problemų. Patvirtintas naudoti 2002 m.Reziumė

Visi AAS gali slopinti HPTA, net ir mažomis dozėmis, taigi, slopinama LH ir testoteroni naturalus išsiskyrimas. Veiksniai, turintys įtakos gebėjimui greitai atsigauti, yra genetika, ciklo ilgis arba steroidų tipas. Kai kurie AAS stipriai supresuoja ir greitai, kai kurie ne taip blogai. Kai kuriems žmonėms gali greitai atsistatyti be vaistų, tačiau daugeliui jų reikia, kad būtų išvengta duobes testoterono ir prarastų raumenų taip sunkiai uzaugintu. Daugelis iš mūsų gali išsisukti naudodami 2 ar 3 junginius, kad išlaikytume pusę iki minimumo, greitai atsistatytume. Didesniam AAS (ir todėl didesnių estrogenų / progestinų) kiekiui gali prireikti intensyvesnės hormonų kontrolės ir sunkesnio PCT. Atminkite, kad mes siekiame išlyginti estrogeną, progesteroną, kortizolį ir testosteroną. PCT mes bandome atsistayti naturalu rysi ir hormonų išsiskyrima tarp HPTA, FSH (folikulus stimuliuojančio hormono) ir LH (liuteinizuojančio hormono).------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Post Cycle Therapy

Post cycle therapy(atsistatymo) tikslai: Stimulacija HPTA (Hipotalaminė hipofizės sėklidžių ašis)

SERMs (Selektyviniai estrogeno receptoriu moduliatoriai) – blokuoja estrogenus nuo veikimo audinyje.

Raloxifene - yra selektyvus estrogenų receptorių moduliatorius, kuris gamina estrogenų poveikį kaulų ir lipidų metabolizmui ir estrogenų antagonistų poveikis gimdos gleivinei ir krūties audinio.

Clomiphene Citrate (Clomid, Serophene) - Clomid galinti reaguoti su visų kūno audiniu, kurie turi estrogenų receptorių. Jis veikia taip, kad keturi hormonai GnRH, FSH, LH ir estradiolis, yra susiję. Atrodo, kad Clomid‘as apkvailina kūną verčiant jį tikėti, kad estrogenų lygis yra žemas. Ši pakitusi grįžtamojo ryšio informacija iš pagumburio išleisti daugiau gonadotropino atpalaiduojančio hormono (GnRH), kuris savo ruožtu skatina hipofizę išskirti daugiau FSH ir LH. Daugiau folikulus stimuliuojančio hormono ir liuteinizuojančio hormono, stipresnė stimuliacijai seklidėms testosterono produkcijai.

Droloxifine (eksperimentinis)

Idoxifene (ekesperimentinis)

Toremifene Citrate (experimental) - Mažiau toksiška negu tamoxifen citratas ir švelnesnis lipidams ir kaulų tankiui.

AIs (Aromatazės inhibitoriai): aromatazė yra fermentas, kuris sukelia testosterono konversiją į estradiolį ir androstenedione. Aromatazės inhibitoriai žemina estrogeno kiekį moterims po menopauzės, kurios turi hormono receptoriaus-teigiama krūties vėžio. Estrogeno hormonas pristato augimo hormono receptoriui augimo singalą. Su mažiau estrogenų organizme, augimo signalą ir vėžio augimą galima sulėtinti arba sustabdyti.

6-OXO (cheminis pavadinimas: 3,6,17-androstenetrione)-tai savižudybės aromatazės inhibitorius. Jungiasi prie aromatazės fermento, nuolatiniu ir negrįžtamu būdu, tampa neaktyvus. Rezultate aromatazės fermentas organizme nužudomas ir kartu sumažinamas estrogeno kiekis. Padidėjusi, testosterono gamyba paprastai pasireiškia taip pat.

Arimidex (cheminis pavadinimas: anastrozolis)- 2 tipo "nesteroidiniai inhibitoriai." Jis taip pat stabdo aromatazės fermento veikla, bet ne visam laikui.

Letrozole (Femara) - -vaistas, anti-estrogenas naudojamas gydant krūties vėžiu sergančioms moterims po menopauzės. Letrozole blokuoja antinksčių (aromatazės) fermento, kuris gamina estrogenus, estradiolio ir Estronas. Galima vartoti su maistu arba be maisto. Aromasin (cheminis pavadinimas: exemestane)-1 tipo "steroidinis inhibitorius," kuri stabdo aromatazės fermenta permanentiskai. Krisinas - Chrysin yra flavonoidas, kuris buvo populiarius ypač kultūrizmo pasaulyje, kad būtų veiksmingai slopinamas aromatazės fermentas. Europos olimpinių sportininkų ataskaita 1-3 gramai chrysin į dieną yra saugi ir veiksminga dozė. Krisinas gali turėti bloga biologinį prieinamumą.

Estrogenas tik „atkovoja“, slopinimo mechanizmu. Pavyzdžiui, SERM užmaskuoja tik estrogenų ekspresiją užimdamas receptorius, bet estrogenų gamyba lieka nekontroliuojama ir iš tikrųjų padidėja, nes padidėja testosterono kiekis. AI, kaip letro, slopina indukuojamus fermentus ir, kaip ir hermetiškas maišytuvas, galų gale bando subalansuoti lygtį su padidėjusiu aromatazės aktyvumu. Steroidiniai AI, pvz., Teslac, Exemestane ir ReboundXT, nesukels „atsigavimo“ reiškinių, nes slopinimas yra nekonkurencingas ir negrįžtamas. Jie veikia kaip klaidingi substratai, todėl aromatazė vis dar džiaugiasi galėdama juos veikti (vietoj androstendiono), o kūnas neturi jokio disbalanso. Iš tiesų, po ilgalaikio vartojimo steroidiniai AI dažnai sukelia ilgą anti-e naudą net ir nutraukus gydymą. Kadangi SERM padidina androgenų / estrogenų gamybą, reikalingas naudojimui AI, kad būtų kompensuojamas SERM ir palaipsniui nutraukiama.


***Post-Cycle Therapy iprastiniai protokolai:
__________________________________________________ ____________________________________
Per PCT nauduojamas vienas is isvardintu prepu, ne visi vienu metu.

Clomid, dozavimas per PCT (dienos*dozes).
-3*150/12*100/15*50/15*25 - labai sunkus kursas.
-15*100/15*50/15*25 - sunkus kursas.
-30*50/15*25 - vidutinis kursas.
-15*50/15*25/15*25 kas dvi dienas - lengvas kursas.
-15*50/15*25 - kai kursas vien is oral :anavar, metan, metenolonas, stanazalol. turinabol.

Torimifenas, dozavimas per PCT
-3*120/12*60/15*30/15*15 - labai sunkus kursas.
-15*60/15*30/15*15 - sunkus kursas.
-30*30/15*15 - vidutinis kursas.
-15*30/15*15/15*15 kas dvi dienas - lengvas kursas.
-15*30/15*15 - jei kursas vien is oral.

Tamoksifenas/ Nolva - Demesio, negalima vartoti po Nandrolonu bei Trenbolonu kursu, nes didina progestininiu receptoriu kieki!!!
-3*80/12*40/15*20/15*10 - labai sunkus kursas.
-15*40/15*20/15*10 - sunkus kursas.
-30*20/15*10 - vidutinis kursas.
-15*20/15*10/15*10 kas dvi dienas - lengvas kursas.
-15*20/15*10 - oral kursai.

***Gynecomastia: Naudokite Letrozole 2 mg per dieną noredami greitai ją sustabdyti. Tamoksifenas (Nolvadex) taip pat gali padeti.

Other products to help increase natural testosterone or aid workouts during PCT:

Produktai, skirti padėti kraujo spaudimui ir cholesterolio kiekiui reguliuoti / kepenims:

Kepenys: K-R-ALA, NAC (N-acetil-cisteinas), Milk Thistle (80% standartizuotas Silymarin), lecitinas

Cholesterolis: Sezatinas, Guggulas, Raudonieji mielių ryžiai *, CoEnzyme Q10 *, linų sėklų aliejus, dygminų aliejus *, policosanolis *, niacinas, česnakai, gudobelės uogos (taip pat padeda reguliuoti kraujo spaudimą), Pantethine

Kraujo spaudimas: Hawthorne Berry, Q10 koenzimas, česnakai (geriausia su didele alicino koncentracija), salierų sėklų ekstraktas (geriausia su 3NB didele koncentracija), C-12 peptidas. Be to, didelės dozės vitaminas B6 ir vitaminas C. Didelė D vitamino dozė taip pat naudinga

sportininkas
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: Pir Kov 04, 2019 11:43 am

Re: PCT (post cycle therapy) - atsistatymas po kurso

Standartinė sportininkas » Pir Kov 04, 2019 11:49 am

Ka vartot atsistatymui po stanozol + testosterone propionate?

CraigBeeve
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: Šeš Vas 23, 2019 1:30 pm

PCT post cycle therapy atsistatymas po kurso

Standartinė CraigBeeve » Ant Sau 07, 2020 5:42 am

your phrase it is brilliant
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: 4 ir 0 svečių